FİRMA PROFİLİ

Firmamız bir parça kontör ticaret firmasıdır. Kontör kartı kullanımının başladığı günden bu yana piyasada tedarikçi olarak faaliyetlerine başlamıştır.

Çağrı Merkezimiz

Kontör e-ticaretimizin başlaması, kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimizi devreye sokmuştur. Çağrı merkezimiz sayesinde tüm işlemlerinizi istediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemin işleyişi:

Herşey www.sezenkontor.com dan yapacağınız ücretsiz bayilik başvurusu ile başlıyor. Bayilik başvurunuz derhal değerlendirilerek size bilgi veriliyor. Onaylama işleminin ardından hemen bayi kodunuz ve şifreniz ile sisteme giriş yapabiliyorsunuz.

Neler Yapabilirim?

Sistemimizi kullanarak öncelikle hesabınıza kullanacağınız kadar para yüklüyorsunuz. Bu işlem için banka hesaplarımızdan birine ödeme yapıp sistem üzerinden ödemenizi bize bildiriyorsunuz. Ödemeniz derhal onaylanıoyor ve otomatik olarak sisteme krediniz yükleniyor.

Sistemi kullanarak parça kontör satışı yapabiliyorsunuz. Satışların gerçekleşmesini takiben gerekli tutar bakiyenizden otomatik olarak çekiliyor. Bilgilerinizi hesap bakiyenizi onay bekleyen ve tamamlanan siparişlerinizi sistemden takip edebiliyorsunuz.

Kendi Bayilerinizi Ekleyin

Sistemimiz üzerinden bir yandan kontör satışı yaparken diğer yandan kendi bayi ağınızı oluşturabilir, bayilerinizin satışları üzerinden kazanç elde edebilirsiniz.